Śląskie. Dla kobiety

organizacja wydarzenia / media relations / public relations / kampania marketingowa
Slaskie Dla Kobiety 02 09 2023 22 13 046
01

wyzwanie

We wrześniu 2023 roku realizowaliśmy dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego dwie edycje wydarzenia Śląskie. Dla kobiety. Naszym głównym celem było stworzenie wyjątkowej przestrzeni, w której kobiety mogły poczuć się komfortowo i bezpiecznie, jednocześnie doceniając podczas wykładów znaczenie dbania o swoje zdrowie.

Wyzwaniem, które stanęło przed nami, było połączenie troski o zdrowie kobiet (tematyka związana z rakiem piersi i ginekologią) z przygotowaniem atrakcyjnego wydarzenia dla mieszkanek Jaworzna i Częstochowy.

Nasza praca polegała nie tylko na wybraniu lokalizacji, skoordynowaniu działań podwykonawców czy szeroko pojętej promocji, ale także na stworzeniu atmosfery, w której uczestniczki mogły swobodnie i otwarcie rozmawiać na przewodnie tematy.

02

działania

  • Wybór lokalizacji wydarzenia oraz dostawców świadczących konkretne usługi.
  • Skoordynowanie działań i współpraca z dostawcami usług podczas wydarzenia.
  • Przygotowanie kampanii informacyjnej.
  • Tworzenie materiałów prasowych.
  • Poszukiwanie, rezerwowanie i zarządzanie kontaktem z prelegentami oraz gośćmi specjalnymi.
  • Projektowanie materiałów graficznych.
  • Zarządzanie komunikacją w mediach społecznościowych.
  • Koordynacja obsługi fotograficznej i video.
03

efekt

Nasza skuteczna komunikacja podczas obu wydarzeń przyczyniła się do wyjątkowo dużego zainteresowania oraz wysokiej frekwencji podczas eventów. Dostarczyliśmy wartościowe wykłady, które poprowadzili cenieni prelegenci - zaprosiliśmy również gości specjalnych, wśród których znaleźli się Katarzyna Bosacka i Remigiusz Rączka.

Aby uczynić wydarzenie jeszcze bardziej atrakcyjnym, zadbaliśmy w obu edycjach o oprawę artystyczną, którą zapewnili artyści rozpoznawalni wśród naszej grupy docelowej: Krzysztof Respondek i Piotr Pręgowski.

Nasze zaangażowanie w ten projekt zaowocowało udaną organizacją i koordynacją obu edycji wydarzenia, dostarczając zarówno wartościowe treści, jak i estetyczne doświadczenia.

Jesteśmy dumni z naszej roli w tworzeniu przestrzeni, która promuje zdrowie kobiet i daje im możliwość czerpania wiedzy na ten temat, jednocześnie ciesząc się przyjazną atmosferą i wsparciem - nie tylko wśród prelegentów, ale także między sobą.

2
3
8
13
14
15
16
17
18